Kdo jsme

Asi si říkáte, co asi zkratka P.S. v názvu znamená…

Jedná se o iniciály jména zakladatelky P. S. Flower Pavlíny Švecové. Pavlína se vazbě květin věnuje již od dětství, kdy vázala věnce ze suchých květin pro rodinu a kamarády. Když nastoupila na střední zahradnickou školu v Mělníce začala se více věnovat vazbě živých květů. Své vzdělání ukončila na České Zemědělské Univerzitě v Praze, kde roku 2009 získala inženýrský titul v oboru Zahradnictví.

Už během svých studií se Pavlína pravidelně účastnila nejrůznějších floristických soutěží.  Dnes podobné soutěže hodnotí jako odborný porotce.

Pavlína úzce spolupracuje se Zahrádkářským svazem, kde se podílí na vedení floristických kurzů, navrhuje expozice na celostátních výstavách Flora Olomouc, Květy v Lysé nad Labem a Zahrada Čech v Litoměřicích.

Přestože pracuje pro film i televizi a navrhuje interiérové dekorace v hotelech a restauracích, jejím nejoblíbenějším koníčkem jsou však svatby.  Umožňují totiž pomocí květin vystihnout osobnost snoubenců a vytvořit tak trvalé vzpomínky na nejkrásnější den v životě člověka.

11402947_10204648091103726_2538339954596721854_n

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *